• Dzień Autyzmu

• 02.04.2023
        • 2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Również w naszej szkole chcemy zaakceptować ten niezwykle ważny dzień, by wyrazić naszą solidarność z osobami z autyzmem. Pragniemy także zwiększy wrażliwość społeczną na trudności w funkcjonowaniu tych osób. Zachęcamy zatem do włączenia się w szkolną akcję pt. "Zaświeć się na niebiesko". W tym celu, w poniedziałek 3 kwietnia ubierzemy się w kolorze niebieskim, będącym symbolem tego dnia. Zachęcamy także do przyczepienia przypinek- niebieskich zarówek, które można otrzymać w poniedziałek przy drzwiach wejściowych szkoły. Przylepki będą najdować się w koszykach na stoliku przy głównym wejściu a także na skrzyni przy wejściu od ul. Pogodenej. Zapraszamy do objerzenia gazetki informacyjnej na III piętrze. Przyjdź i przeczytaj - nie bądź zielony w temacie autyzmu. Gazetkę i całe wydarzenie przygotowała Pani Klaudia Walaszczyk pedagog specjalny.