Nasza uczennica klasy 4c Nikola trenuje gimnastykę artystyczną w klubie RGA Warszawa i należy do grona czołowych zawodniczek klubu. W sezonie 2025/2026 osiągnęła szereg znaczących sukcesów sportowych.
We wrześniu została Wicemistrzynią Warszawy i Mazowsza w kategorii młodziczek, rywa;izując z ponad 60 zawodniczkami. W październiku, podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, zdobyła tytuł I Wiecmistrzymi MMM w stawce liczączącej 130 zawodniczek.
W czerwcu, podczas Ogólnopolskich Zawodów Młodziczek, w których wystartowało 115 zawodniczek z całej Polski, Nikola zajęła 4 miejsce w wieloboju oraz wywalczyła brązowy medal w układzie z maczugami. Ponadto zakwalifikowała się do finałowej ósemki w poszczególnych ujkładach, potwierdzając swoją wszechstronność i wysoki poziom sportowy.
Dzięki znakomistym wynikom Nikoli oraz pozostałych zawodniczek klub RGA Warszawa zdobył tytuł Wicemistrza Polski Młodziczek.
