W czwartek 6 czerwca w naszej szkole odbył się nasz bal - Bal Ósmoklasistów.
Pragniemy serdecznie podziękować Panu Dyrektorowi i Pani Dyrektor oraz Nauczycielom, którzy znaleźli czas i ochotę by spędzić z nami te miłe chwile.
Szczególnie dziękujemy naszym Rodzicom. To oni zadbali o przepiękną dekorację, zapewnili dyżury, przygotowali smaczny poczęstunek.
Specjalne podziękowania kierujemy do Pana Macieja Świtki, który zapewnił oprawę muzyczną naszego balu, pięknie dziękujemy za spontaniczność, humor oraz za stworzenie tanecznej atmosfery.
UCZNIOWIE KLAS ÓSMYCH
