Od października nasza szkoła brała udział w Akcji "Szkoły Pełne Talentów" Lidla. W tym tygodniu dotarły do nas pierwsze zamówione nagrody. Klasy starsze mogły cieszyć się z zestawów do eksperymentów elektrycznych. Najmłodsi będą mogli odkrywać i rozwijać swoje talenty artystyczne podczas czasu spędzonego w świetlicy szkolnej, a to wszystko dzięki bogatemu zestawowi plastycznemu.
Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zbieranie Talenciaków!
