• DORADZTWO ZAWODOWE obejmuje wszystkie działania w ramach działalności szkoły wspierające uczniów i ich rodziców w podejmowaniu decyzji dotyczącej wyboru typu szkoły ponadpodstawowej oraz  kierunku dalszej edukacji i zawodu.

Lekcje doradztwa zawodowego przewidziane są dla uczniów klas 7 i 8. W czasie zajęć omawiany jest system szkolnictwa w Polsce, podstawowe zagadnienia związane z planowaniem nauki po ukończeniu szkoły podstawowej oraz rynkiem pracy.

Wew.Syst._Doradztwa_Zawodowego_sp_98_dla_klas_7i8.doc

PUNKT INFORMACJI I KARIERY

TERMINY KONSULTACJI INDYWIDUALNYCH Z DORADZTWA ZAWODOWEGO

(wrzesień, październik, listopad)

poniedziałek  12:50 - 13:35
        piątek 12:50 - 13:35
        piątek  13:50 - 14:35

(Na konsultacje obowiązują zapisy, możliwe są poprzez Librus, Teams lub osobiście)

SERDECZNIE ZAPRASZAM!

Szkolny Koordynator Doradztwa Zawodowego

ALICJA NIEMCZYK

INFORMACJE BIEŻĄCE

W naszej szkole realizowany jest  projekt:

Warszawa Talentów – rozwój doradztwa zawodowego w szkołach podstawowych m.st. Warszawy

Celem projektu jest rozwijanie wśród młodych osób kompetencji kluczowych w zakresie budowania ścieżki kariery edukacyjno-zawodowej oraz nauka poruszania się po rynku pracy.

Celem doradztwa zawodowego w klasach VII–VIII szkoły podstawowej jest przygotowanie uczniów do odpowiedzialnego zaplanowania kariery zawodowej. Wsparcie specjalistów ma tutaj kluczowe znaczenie w podjęciu decyzji edukacyjnych i zawodowych. Dzięki Funduszom Europejskim mazowieckie szkoły mogą realizować projekty edukacyjne, z których korzystają zarówno uczniowie jak i nauczyciele.

REGULAMIN_PROJEKTU_WT.docx

plakat-wt.pdf

Projekt zakończy się w listopadzie 2023 roku.