• 6. Dzień Osób z Afazją Rozwojową

• 30.09.2022
        • 1 października kolejny raz obchodzimy w naszej szkole Dzień Osób z Afazją Rozwojową.

W tym roku hasłem przewodnim jest "Mój talent, moja supermoc".

• SP 98 zbiera talenciaki!

• 26.09.2022
        • Szanowni Państwo! Drodzy Rodzice, Uczniowie, Dziadkowie, Opiekunowie!

Przypominamy, że do 13 listopada można wziąć udział w organizowanej przez sklep LIDL akcji „Szkoły Pełne Talentów”, w której, podczas robienia codziennych zakupów, mamy możliwość zbierania punktów (talenciaków), a następnie przekazania ich szkole.

Wystarczy zrobić zakupy w sklepach LIDL za minimum 50zł (w koszyku jeden owoc lub warzywo!), za co otrzymuje się specjalny kupon z kodem QR.

Jak przekazać zebrane punkty szkole?

1.Zeskanować kod QR, który znajduje się na Talenciaku.

2.Przekazując Talenciaki fizycznie w szkole, do pudełka znajdującego się w portierni.

Szkoła wymienia TALENCIAKI na supernagrody. Każdy Talenciak to dodatkowo los w loterii dla szkół.

Szczegóły i informacje o artykułach wyłączonych z akcji w regulaminie na lidl.pl/szkoly.

Chcesz zebrać więcej TALENCIAKÓW dla swojej szkoły?

Szukaj produktów z tym oznaczeniem. Ich zakup to dodatkowy TALENCIAK, którym wesprzesz polską szkołę!

Każdy TALENCIAK na wagę naszego zaangażowania w sprawy Szkoły Podstawowej nr 98 z Oddziałami Integracyjnymi.

I TY możesz pomóc rozwijać talenty uczniów w naszej szkole! Miłej zabawy i do dzieła!!!

Zapraszamy!

• 12.09.2022
        • 15 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i dobrej zabawy. Jak co roku zachęcamy uczniów i nauczycieli do wzięcia udziału w zabawie i przyjścia do szkoły ubranym w kropki. Tego dnia zapraszamy również do skorzystania z kropkowej fotobudki, która będzie wystawiona na korytarzu I piętra na przerwach.

Zapraszamy do udziału w zabawie!