• 29.05.2022
        • 1 czerwca (środa) wspólnie będziemy świętować Dzień Dziecka zapraszamy dużych i małych do wspólnej zabawy.

• Mały Miś w świecie wielkiej literatury.

• 16.05.2022
        • Nasz placówka bierze udział w akcji organizowanej przez wydawnictwo MAC "Mały Miś w świecie wielkiej literatury." Projekt adresowany jest do przedszkolaków, którego głównym celem jest rozwijanie czytelnictwa i współpraca między przedszkolami. Miś zwiedza przedszkola w całej Polsce, by wysłuchać bajek i poznać przedszkolaków. Główny bohater odwiedził naszą grupę przedszkolną.

• Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych

• 08.05.2022
        • Dnia 5 maja obchodziliśmy Europesjki Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych. Nasza szkoła przyłączyła się do obchodów tego dnia.

Uczniowie wspólnie czytali opowiadania Liska Ibiska https://lisekibisek.pl. Wykonali plakaty przedstawiające najważniejsze hasła dotyczące wsparacia osób z niepełnosprawnościami, uczniowie utworzyli serce na znak jedności w tym dniu z innymi osobami niepełnosprawnymi. Na I piętrze wykonano gazetkę informującą o wydarzeniu.

W tym dniu w Polsce obchodzimy Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

• Nasza flaga

• 08.05.2022
        • Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego 4 maja tak obchodziliśmy Święto Flagi w SP98.