• Święto Szkoły

• 30.11.2023
        • Tak świętowała SP98 w tym roku... Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzeń: "Kuchnia Ani z Zielonego Wzgórza" i konkurs na najlepsze przebranie Ani i Gilberta. Młodsze klasy I-III wykonały gazetki klasowe na I piętrze. W czwartek naszą szkołę odwiedziły dwie  damy... Serdeczne podziękowania składamy: Pani Joannie Brzozowskiej, Emilii Moraczewskiej,  Magdalenie Balińskiej, Katarzynie Kondrackiej, Beacie Szelenbaum, Małgorzacie Retkowskiej za przygotowanie wydarzeń związanych z mijającym tygodniem.

Gazetki klasowe przygotowane przez klasy I-III

Gazetki klasowe przygotowane przez klasy IV-VIII

link do filmu:

• Mikołaj dla Seniora

• 29.11.2023

• Nasza Szkoła włączyła się w 6 edycję Akcji Listy organizowaną przez Fundację „Święty Mikołaj dla Seniora”. Wolontariusze w dniach 15-20.11 prowadzili zbiórkę środków. Dzięki otwartości serc społeczności szkolnej udało się zebrać kwotę 784,24 zł, która umożliwiła realizacje dwóch listów do Świętego Mikołaja napisanych przez Seniorki zamieszkałe w  Domu Pomocy Społecznej.
          Paczki od Świętego Mikołaja wyruszyły już w drogę!
          Ho, ho, ho!

Wszystkim zaangażowanym w naszą akcję serdecznie dziękujemy!

Szkolny Klub Wolontariuszy

• Tydzień z Lucy

• 23.11.2023
        • W dniach 27-30 listopada w naszej szkole będziemy celebrować  Dzień Patronki naszej szkoły. Z tej okazji zapraszamy do wspólnej zabawy, przewidzianych jest wiele atrakcji i  konkursów. Zapraszamy serdcznie!

• "Zima w Mieście" 2024

• 14.11.2023
        • Lista z wykazem szkół, która w tym roku szkolnym będzie organizowała akcję "Zima w Mieście" w terminie 15.01-26.01.2024.

• Jesień w SP98

• 05.11.2023
        • Jesień w pełni zawitała w naszej szkole. Uczniowie klas młodszych przygotowali piękne dekoracje z motywem jesieni. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

• SP 98 pamięta

• 05.11.2023
        • Klasa 4a podczas spaceru patriotycznego odwiedziła i zapaliła znicze we wszystkich najbliższych szkole miejscach pamięci.