• Festyn rodzinny

• 20.05.2024
        • Serdecznie zapraszamy uczniów wraz z rodzicami na festyn rodzinny, który odbędzie się 25 maja 2024 roku w godzinach 10.00 - 14.00. Zaplanowano wiele atrakcji. Życzymy udanej zabawy!

• "Alfabet Logopedyczny"

• 08.05.2024
        • W tym roku szkolnym nasza placówka brała udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym "Alfabet Logopedyczny". W każdym miesiącu były realizowane zadania ustalone w programie. Uczniowie chętnie wykonywali zadania przy okazji usprawniając aparat artykulacyjny, oddechowy i doskonaląc artykulację.

• Konstytucja 3 Maja

• 08.05.2024
        • Dnia 8 maja 2024 roku odbyła się akademia z okazji 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, którą przygotowały klasy 7c i 5c pod kierunkiem Pani Anny Szczepanik i Pani Łucji Marasek. Uczniowie zaprezentowali krótką inscenizację z wierszami i piosenkami upamiętniającymi te ważne  dla Polaków wydarzenia. Na uroczystość została zaproszona Dyrekcja szkoły oraz Nauczyciele i uczniowie z klas 4-8.   Konstytucja 3 Maja (pierwsza taka w Europie, a druga na świecie) była jedną z ostatnich prób ratowania Rzeczypospolitej przed zaborcami. Zlikwidowała liberum veto, wprowadziła dziedziczność tronu, ograniczyła rządy  magnaterii, gwarantowała równe prawa mieszczanom i szlachcie, brała chłopów pod opiekę państwa. Stała się symbolem wolności, dumy narodowej i patriotyzmu.

Zapraszamy do galerii zdjęć.