• 24.04.2022
        • Dzisiaj 22 kwietnia na całym świcie obchodzony jest Dzień Ziemi. Z tej okazji szkolny Klub Wolontariuszy zaprasza do wspólnej akcji. W poniedziałek i wtorek (25-26.04) proponujemy aby cała społeczność szkoły ubrała się w kolorach niebieskiej planety- na zielono i niebiesko. Można również przynieść ze sobą do szkoły pluszaka zwierzaka.

• 14.04.2022
        • Zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Wielkanocnych życzą dyrekcja i grono pedagogiczne SP 98

• TELEFON ZAUFANIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

• 14.04.2022
        •

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, Organizacja Pożytku Publicznego o ponad stuletniej historii pomagania dziecku i jego rodzinie, uruchomiło nową ogólnopolską linię wsparcia psychologicznego:

Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży TPD

Telefon działa codziennie w godz. 14-22.
          Połączenia są bezpłatne i anonimowe.

Na linii dyżurują psycholodzy i terapeuci.

Kontakt z psychologiem możliwy jest również poprzez

Czat zaufania TPD  na stronie internetowej  800119119.pl

W kwietniu pojawią się także dyżury w języku ukraińskim. Informacja o dyżurach dostępna jest na stronie 800119119.pl.

Безкоштовний анонімний
          телефон і чат довіри для дітей та підлітків
          українською мовами

Перевірте перелік робочих годин
          на 800119119.pl https://800119119.pl

• Laureaci Konkursu Instalogik...nasza szkoła w czołówce!

• 13.04.2022
        • Poniżej załączamy dyplomy i wyniki Naszych uczniów.

Konkurs infromatyczno-matematyczny-instalogik jest wyzwaniem wieloetapowym i rozpoczął się jesienią 2021 roku. Uczestnicy mieli do pokonania 3 etapy.

Serdecznie gratulujemy udziału i zajętych miejsc, szczególnie:Bartoszowi Kubeckiemu - I miejsce na szczeblu ogólnopolskim

oraz Lucynie Kozak - III miejsce na szceblu ogólnopolskim.

Zainteresowanych  uczniów z klas 4-8 zapraszamy do kolejnej edycji w nowym roku szkolnym.

• Dzień bez plecaka.

• 03.04.2022
        • Samorząd Uczniowski  zaprasza wszystkich uczniów SP98 do włączenia się do akcji pt. "DZIEŃ BEZ PLECAKA". 11 kwietnia (poniedziałek) plecaki zamieniamy na torby, worki, teczki ...

Dołącz do naszej akcji!

• 03.04.2022
        • 2 kwietnia obchodzimy  Dzień Autyzmu ten dzień został ustanowiony  w 2008 roku. Jego celem jest propagowanie wiedzy na temat autyzmu,  budowanie wrażliwości społecznej, empatii  i tolerancji dla odmiennych możliwości i potrzeb osób ze spektrum autyzmu.

Zorganizowano w klasach zajęcia na  temat autyzmu, społeczność szkolna ubrała się na kolor niebieski. Przygotowano gazetkę edukacyjną