Aktualności
Ach, co to był za bal... :)
- 05.03.2012
Ferie zimowe
- 05.03.2012
Informujemy , że od poniedziałku 16.01.12 rozpoczynją się ferie zimowe i trwają do 29.01.12.Spotykamy się w poniedziałek 30.01.12.
Życzymy wszystkim radosnego i śnieżnego wypoczynku.
Pamiętajcie o zachowaniu bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych!
Karnawał
- 05.03.2012
Bal karnawałowy dla klas 0-III odbędzie się 10 lutego (w piątek) w godz.10.00-12.00 w sali gimnastycznej. W tym roku bawimy się w "Krainie Królowej Śniegu"
Dyskoteka dla klas IV-VI odbędzie się 10 lutego (w piątek) w godz. 16.00- 18.00 w sali gimnastycznej
Zajęcia dodatkowe w roku 2011/2012
- 05.03.2012
Informujemy że aktualny spis zajęć dodatkowych w roku szkolnym 2011/2012 dla klas I-III oraz IV-VI jest dostępny [tutaj].
Życzenia Świąteczne
- 05.03.2012
Naszym uczniom oraz im najbliższym życzymy miłych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.
Ostatnim dniem zajęć lekcyjnych przed świętami jest czwartek, 22 grudnia 2011 r.
Ponownie widzimy się w poniedziałek, 2 stycznia 2012 roku.
Opieka nad dziećmi z oddziałów przedszkolnych
- 05.03.2012
Informacja, na temat organizacji opieki nad dziećmi z oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, w okresie zimowej przerwy świątecznej, tj.: od 23 do 31 grudnia 2011 r.
Szkoła Podstawowa Nr 202, ul. Janka Bytnara „Rudego” 19
Szkoła Podstawowa Nr 260, ul. Zakrzewska 24
Informacja, na temat organizacji opieki nad dziećmi z oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, w okresie ferii zimowych,
tj.: od 16 do 27 stycznia 2012r.Szkoła Podstawowa Nr 157, ul. Kazimierzowska 16
Szkoła Podstawowa Nr 205, ul. Spartańska 4
Szkoła Podstawowa Nr 307, ul. Barcelońska 8
Wykaz placówek na Mokotowie pracujących podczas akcji "Zima w mieście 2012"
- 05.03.2012
SP nr 69
SP nr 115
SP nr 119
SP nr 157
SP nr 205
SP nr 260
SP nr 307
Święto Patronki Szkoły
- 09.01.2012
W albumie fotograficznym można już obejrzeć kolejne zdjęcia z obchodów Dnia Patrona Szkoły. Zapraszamy do galerii !!!
29 listopada Święto Szkoły
- 09.01.2012
29 listopada ochodziliśmy Święto Szkoły. W tym dniu czekało na uczniów wiele atrakcji. Zostały przeprowadzone konkursy : "Konkurs wiedzy o Lucy Maud Montgomery", " Konkurs na album o Kanadzie" oraz "Konkurs na strój z epoki Ani Shirley". Uroczyste roztrzygnięcie konkursów oraz wręczenie dyplomów i słodkich upominków odbyło się na sali gimnastycznej kolorowo udekorowanej balonami z logo naszej szkoły. Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy!!! W tym miejscu pragniemy podziekować mamie jednego z uczniów z oddziału przedszkolnego za pokrycie kosztów zakupu balonów.Dodatkową atrakcją były Wróżby Andrzejkowe przygotowane przez uczniów z klasy VI. Dużym powodzeniem cieszył się również kiermasz ciast. Z ich sprzedaży udało nam się zebrać 700 złotych!!! Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup projektora multimedialnego. Wszystkim Rodzciom, za przyniesione ciasta, serdecznie dziękujemy !!! Wszystkim, którzy byli z nami w Dniu Patrona naszej szkoły dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do oglądania zdjęć (to tylko część, w kolejnych dniach bedziemy wzbogacać album o nowe zdjęcia).
17 listopada - Dzień Uśmiechu
- 09.01.2012
17 listopada z okazji Dnia Uśmiechu uczniowie z Koła Przyjaciół Biblioteki oraz Samorządu Uczniowskiego przygotowali akcję -rozdawali na przerwach uśmiechy uczniom oraz nauczycielom. Cel został osiągnięty, u wszystkich pojawił się uśmiech na twarzy. Oto zdjęcia, które to potwierdzają album.

29 LISTOPADA ŚWIĘTO SZKOŁY -
- 09.01.2012
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW ORAZ PRZYJACIÓŁ SZKOŁY DO UDZIAŁU W śWIĘCIE SZKOŁY. CZEKAJĄ NAS LICZNE ATRAKCJE
"Podaj pomocną łapę"
- 09.01.2012
Przypominamy, że jeszcze do środy (30 listopada) możecie przynosić karmę dla psów i kotów, koce, łakocie czy zabawki dla zwierząt.Tak jak do tej pory swoje dary możecie przynosić do sal 12 i 18. Za wszystkie już otrzymane serdecznie dziękujemy!!!
Aby rozpowszechnić akcję uczniowie z klasy IVa przygotowali informacyjne plakaty. Oto jeden z nich album.
Wystawa prac uczniów .
- 09.01.2012
8 listopada zostały zaprezentowane prace uczniów z klasy Va -"Krajobrazy Polski" oraz prace uczniów z kl. IV a, b, c - "Jesienne liście - Zielnik".Zachęcamy do obejrzenia zdjęć. Prace były bardzo starannie przygotowane.
Pasowanie na Czytelnika w Bibliotece Szkolnej
- 09.01.2012
8 listopada w Bibliotece szkolnej odbyło się Pasowanie na Czytelnika uczniów z klas Ia, b, c, d. Uczennice z Koła Przyjaciół Biblioteki przygotowały krótką inscenizację o książce - Królewej Biblioteki.Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy samych ciekawych lektur!
Chętnych do obejrzenia zdjęć zapraszamy do galerii.
11 Listopada Święto Niepodległości
- 09.01.2012

W odpowiedzi na apel Pana Bronisława Komorowskiego, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, aby włączyć się do upowszechniania zwyczaju robienia biało-czerwonych kotylionów jako elementu obchodów Święta Niepodległości, uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami przygotują takie kotyliony.
W dniu obchodów Święta Niepodległości, podczas uroczystego apelu wszyscy uczniowie oraz nauczyciele wystąpią z upiętymi biało-czerwonymi kotylionami na znak wspólnoty obywatelskiej.
Oto zdjęcia z uroczystości przygotowanej przez klasę Vb z okazji 93 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości (galeria).
III SPACER PRZYJACIÓŁ W ŁAZIENKACH KRÓLEWSKCH
- 09.01.2012
Grupa uczniów wolontariuszy z kl. VI (Klaudia, Sandra, Wiktoria, Agata i Mateusz) wraz z opiekunami paniami Anitą Kucińską i Katarzyną Kondracką współorganizowała z Domem Pomocy Spłecznej przy ul. Parkowej III Spacer Przyjaciół w Łazienkach Królewskich.
Ciekawe zagadki i zadania dla grup sprawiły że wszyscy się świetnie bawili. W spacerze uczestniczyły delegacje z 6 Domów Pomocy Społecznej. Mimo deszczu humor wszystkim dopisywał.
Serdecznie dziękujemy uczniom za udział w akcji, wykazali się dużą odpowiedzialnością, taktem i poczuciem humoru.
Kilka pamiątkowych zdjęć można obejrzeć w albumie.
DZIEŃ NAUCZYCIELA
- 09.01.2012
W Dniu Nauczyciela, w dniu Waszego święta
staje tu przed Wami, dziatwa uśmiechnięta...Z okazji Dnia Nauczyciela wszystkim nauczycielom i wychowawcom
składamy najserdeczniejsze życznia
dużo szczęścia i radości z wykonywanej pracy,
sukcesów zawodowych i samych wzorowych uczniów.W galerii do obejrzenia zdjęcia z Uroczystości przygotowanej przez klasę IVc
ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH W ROKU SZKOLNYM 2011/2012
- 09.01.2012
Miło nam poinformować, że dnia 12 października w naszej szkole odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych oraz ich pasowanie na uczniów naszej szkoły. Pamiątkowe zdjęcia z uroczystości można obejrzeć w albumie szkolnym.
ŚWIATOWY DZIEŃ OCHRONY ZWIERZĄT
- 09.01.2012
W dniu 04.10.2011 obchodziliśmy ŚWIATOWY DZIEŃ OCHRONY ZWIERZĄT. Uczniowie z Samorządu Uczniowskiego oraz z Koła Przyjaciół Biblioteki przygotowali prezentację edukacyjną dotyczącą ochrony gatunkowej zwierząt.
Kilka zdjęć z tego wydarzenia można zobaczyć w albumie szkolnym.
ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH
- 23.10.2011
Serdecznie zapraszamy Rodziców i Przyjaciół uczniów klas pierwszych dnia 12 października 2011 roku o godzinie 17.00 na uroczystość ślubowania uczniów.
Archiwum Aktualności
