Aktualności

        • Ferie zimowe

        • 05.03.2012
        • Informujemy , że od poniedziałku 16.01.12 rozpoczynją się ferie zimowe i trwają do 29.01.12.

          Spotykamy się w poniedziałek 30.01.12.

          Życzymy wszystkim radosnego i śnieżnego wypoczynku.

          Pamiętajcie o zachowaniu bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych!

      • Karnawał
        • Karnawał

        • 05.03.2012
        • Bal karnawałowy dla klas 0-III odbędzie się 10 lutego (w piątek) w godz.10.00-12.00 w sali gimnastycznej. W tym roku bawimy się w "Krainie Królowej Śniegu"

          Dyskoteka dla klas IV-VI odbędzie się 10 lutego (w piątek) w godz. 16.00- 18.00 w sali gimnastycznej

        • Życzenia Świąteczne

        • 05.03.2012
        •                

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

          Naszym uczniom oraz im najbliższym życzymy miłych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.

          Ostatnim dniem zajęć lekcyjnych przed świętami jest czwartek, 22 grudnia 2011 r.

          Ponownie widzimy się w poniedziałek, 2 stycznia 2012 roku.

           

           

      • Opieka nad dziećmi z oddziałów przedszkolnych
        • Opieka nad dziećmi z oddziałów przedszkolnych

        • 05.03.2012
        • Informacja, na temat organizacji opieki nad dziećmi z oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, w okresie zimowej przerwy świątecznej, tj.: od 23 do 31 grudnia 2011 r.

          Szkoła Podstawowa Nr 202, ul. Janka Bytnara „Rudego” 19

          Szkoła Podstawowa Nr 260, ul. Zakrzewska 24

          Informacja, na temat organizacji opieki nad dziećmi z oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, w okresie ferii zimowych,
          tj.: od 16 do 27 stycznia 2012r.

          Szkoła Podstawowa Nr 157, ul. Kazimierzowska 16

          Szkoła Podstawowa Nr 205, ul. Spartańska 4

          Szkoła Podstawowa Nr 307, ul. Barcelońska 8

      • Wykaz placówek na Mokotowie pracujących podczas akcji "Zima w mieście 2012"
        • 29 listopada Święto Szkoły

        • 09.01.2012
        • 29 listopada ochodziliśmy Święto Szkoły. W tym dniu czekało na uczniów wiele atrakcji. Zostały przeprowadzone  konkursy : "Konkurs wiedzy o  Lucy Maud Montgomery", " Konkurs na album o Kanadzie" oraz "Konkurs na strój z epoki Ani Shirley".  Uroczyste roztrzygnięcie konkursów oraz wręczenie dyplomów i słodkich upominków odbyło się na sali gimnastycznej kolorowo udekorowanej balonami z logo naszej szkoły.  Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy!!! W tym miejscu pragniemy podziekować mamie jednego z uczniów z oddziału przedszkolnego za pokrycie kosztów zakupu balonów.Dodatkową atrakcją były Wróżby Andrzejkowe przygotowane przez uczniów z klasy VI. Dużym powodzeniem cieszył się również kiermasz ciast.  Z ich sprzedaży  udało nam się zebrać 700 złotych!!!  Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup projektora multimedialnego. Wszystkim Rodzciom, za przyniesione ciasta, serdecznie dziękujemy !!!  

          Wszystkim, którzy byli z nami w Dniu Patrona naszej szkoły dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do oglądania zdjęć (to tylko część, w kolejnych dniach bedziemy  wzbogacać  album o nowe zdjęcia).

        • 17 listopada - Dzień Uśmiechu

        • 09.01.2012
        •  17 listopada z okazji Dnia Uśmiechu uczniowie z Koła Przyjaciół Biblioteki oraz Samorządu Uczniowskiego przygotowali akcję -rozdawali na przerwach uśmiechy  uczniom oraz nauczycielom.  

          Cel został osiągnięty,  u  wszystkich pojawił się uśmiech na twarzy. Oto zdjęcia, które to potwierdzają album.  

      • 29 LISTOPADA ŚWIĘTO SZKOŁY -
        • "Podaj pomocną łapę"

        • 09.01.2012
        • Przypominamy, że jeszcze do środy (30 listopada) możecie przynosić karmę dla psów i kotów, koce, łakocie czy zabawki dla zwierząt.

          Tak jak do tej pory swoje dary możecie przynosić do sal 12 i 18. Za wszystkie już otrzymane serdecznie dziękujemy!!!

          Aby rozpowszechnić akcję uczniowie z klasy IVa przygotowali  informacyjne plakaty. Oto jeden z nich album.

        • Wystawa prac uczniów .

        • 09.01.2012
        •  8 listopada zostały  zaprezentowane  prace uczniów z klasy Va -"Krajobrazy Polski" oraz  prace uczniów z kl. IV a, b, c - "Jesienne liście - Zielnik".

          Zachęcamy do obejrzenia zdjęć. Prace były bardzo starannie przygotowane.

        • Pasowanie na Czytelnika w Bibliotece Szkolnej

        • 09.01.2012
        • 8 listopada w Bibliotece szkolnej odbyło się Pasowanie na Czytelnika uczniów z  klas Ia, b, c, d. Uczennice z Koła Przyjaciół Biblioteki przygotowały krótką inscenizację  o książce - Królewej Biblioteki.

          Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy samych ciekawych lektur!

          Chętnych do obejrzenia zdjęć zapraszamy do galerii.

        • 11 Listopada Święto Niepodległości

        • 09.01.2012
        • W odpowiedzi na apel Pana Bronisława Komorowskiego, Prezydenta  Rzeczypospolitej Polskiej, aby włączyć się do upowszechniania zwyczaju robienia biało-czerwonych kotylionów jako elementu obchodów Święta Niepodległości, uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami przygotują  takie kotyliony.

           W dniu obchodów Święta Niepodległości, podczas uroczystego apelu wszyscy  uczniowie oraz nauczyciele  wystąpią z upiętymi biało-czerwonymi kotylionami na znak wspólnoty obywatelskiej.

           

          Oto zdjęcia z uroczystości  przygotowanej przez klasę Vb z okazji 93 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości (galeria).

        • III SPACER PRZYJACIÓŁ W ŁAZIENKACH KRÓLEWSKCH

        • 09.01.2012
        • Grupa uczniów wolontariuszy  z kl. VI  (Klaudia, Sandra, Wiktoria, Agata  i Mateusz) wraz z opiekunami paniami Anitą Kucińską i Katarzyną Kondracką współorganizowała z Domem Pomocy Spłecznej  przy ul. Parkowej III Spacer Przyjaciół w Łazienkach Królewskich.

           Ciekawe zagadki i zadania dla grup sprawiły że wszyscy się świetnie bawili. W spacerze uczestniczyły delegacje z 6 Domów Pomocy Społecznej. Mimo deszczu humor wszystkim dopisywał.

           

          Serdecznie dziękujemy  uczniom za udział w akcji, wykazali się dużą odpowiedzialnością, taktem i poczuciem humoru.

          Kilka pamiątkowych zdjęć można obejrzeć w albumie.

           

        • DZIEŃ NAUCZYCIELA

        • 09.01.2012
        • W Dniu Nauczyciela, w dniu Waszego święta
          staje tu przed Wami, dziatwa uśmiechnięta...

          Z okazji Dnia Nauczyciela wszystkim nauczycielom i wychowawcom

          składamy najserdeczniejsze życznia

           dużo szczęścia i radości z wykonywanej pracy,
          sukcesów zawodowych i samych wzorowych uczniów.

           

          W galerii do obejrzenia zdjęcia z  Uroczystości przygotowanej przez klasę IVc
           

      • ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH W ROKU SZKOLNYM 2011/2012
        • ŚWIATOWY DZIEŃ OCHRONY ZWIERZĄT

        • 09.01.2012
        • W dniu 04.10.2011 obchodziliśmy ŚWIATOWY DZIEŃ OCHRONY ZWIERZĄT. Uczniowie z Samorządu Uczniowskiego oraz z Koła Przyjaciół Biblioteki przygotowali prezentację edukacyjną dotyczącą ochrony gatunkowej zwierząt.

          Kilka zdjęć z tego wydarzenia można zobaczyć w albumie szkolnym.

           

        • ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

        • 23.10.2011
        • Serdecznie zapraszamy Rodziców i Przyjaciół uczniów klas pierwszych dnia 12 października  2011 roku o godzinie 17.00  na uroczystość ślubowania uczniów.

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 98 z Oddziałami Integracyjnymi im. Lucy Maud Montgomery w Warszawie
      • SEKRETARIAT: sekretariat.sp98@eduwarszawa.pl
      • 022 841-01-73
      • 00-785 Warszawa
        ul. A. Grottgera 22
        Poland
  • Galeria zdjęć

    • brak danych