W sobotę 11 czerwca w godzinach 12.00 - 15.00 zapraszamy na V Sielecki Dzień Sąsiada, który kolejny już raz odbędzie się z naszym udziałem i na terenie naszej szkoły. Czekamy na Was – miłośników Sielc i nie tylko. Liczymy na wspaniałą zabawę w Waszym towarzystwie i życzymy wielu pozytywnych wrażeń !
http://www.mokotow.waw.pl/aktualnosc-1116-v_sielecki_dzien_sasiada.html


Szanowni Państwo! Już za parę dni zakończymy udział w akcji




Wszystkich,
Serdecznie zapraszamy uczniów klas 5 i 6 do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie Historycznym
Z przyjemnością informujemy o tym, że Konkurs Plastyczno-Logopedyczny 