• W naszej szkole rusza Akcja Zima w Mieście

• Informacje Szczegółowe dotyczące zapisów na akcję Zima w Mieście 2018

Poniżej zamieszczamy do pobrania Druk Karty kwalifikacji:

karta_kwalifikacyjna_z_regulaminem.docx

L.p.

Feryjne Placówki Edukacyjne

Numer kontaktowy

1.

Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego                           ul. Wałbrzyska 5

22 843 08 53

15.01.2018 r.-26.01.2018 r.

2.

Szkoła Podstawowa  nr 69                                                    ul. Wiktorska 73

22 844 33 03

3.

Szkoła Podstawowa nr 85 im. Benito Juareza                                                  ul. L. Narbutta 14

22 849 56 82

4.

Szkoła Podstawowa nr 98 z Oddziałami Integracyjnymi im. Lucy Maud Montgomery                                                ul. A. Grottgera 22

22 841 01 73

5.

Szkoła Podstawowa nr 103 im. Bohaterów Warszawy 1939-1945                                                               ul. Jeziorna 5/9

22 842 24 55

6.

Szkoła Podstawowa nr 115 im. Wandy Turowskiej         ul. Okrężna 80

22 842 24 73

7.

Szkoła Podstawowa nr 190 im. Orła Białego                                                   ul. Zwierzyniecka 10

22 841 21 36

8.

Szkoła Podstawowa nr 202 im. 34 Pułku Strzelców Budziszyńskich                                                          ul. Jana Bytnara „Rudego” 19

22 844 96 85

9.

Szkoła Podstawowa  nr 260 im. Jana Matejki                                                  ul. Zakrzewska 24

22 841 60 97

10.

Szkoła Podstawowa nr 271 im. 11 Listopada                                                ul. Niegocińska 2

22 843 26 11

11.

Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339 im. Raoula Wallenberga                                                             ul. Św. Bonifacego 10

22 642 98 44

Uwaga

Od 27 listopada 2017 r. do wyczerpania limitu miejsc rodzice składają wypełnioną kartę uczestnika Programu „Zima
          w Mieście 2018 r.”
           w wybranej szkole.                                                                                                                              Z programu mogą korzystać uczniowie warszawskich szkół od pierwszej klasy szkoły podstawowej oraz uczniowie uczęszczający do szkół podstawowych poza Warszawą, mający stałe miejsce zamieszkania (zameldowania) w Warszawie.                                                                                                        Wszystkie zajęcia dla dzieci są bezpłatne.                                                                                                                              Dzienna stawka żywieniowa dla uczestnika programu wynosi 7 zł.                                                                                                    Prosimy o zapoznanie się z regulaminem akcji.

Prosimy o składanie kart uczestnika wraz z potwierdzeniem wpłaty za obiady.

Gastronomia Pyzulla Katarzyna Czaplicka

w tytule np. Jan Kowalski kl. II, Zima w Mieście 2018 r.

Ramowy regulamin feryjnej placówki edukacyjnej (FPE) w Szkole Podstawowej nr 98

1. 1.  Feryjne placówki edukacyjne funkcjonują od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 17.00 lub w godzinach dostosowanych do potrzeb środowiskowych.
          2. FPE pracują w modułach tygodniowych, zapisy uczestników dokonywane są na co najmniej jeden tydzień roboczy (5 dni, od poniedziałku do piątku).
          3. Rodzice/opiekunowie prawni zobowiązani są do przyprowadzenia dziecka do placówki najpóźniej do godz. 8.30 i odbioru dziecka w godzinach pracy placówki. Nieprzestrzeganie godzin odbioru może skutkować odmową przyjęcia dziecka do placówki.
          4. Warunki uczestniczenia ucznia w FPE:
            • posiadanie legitymacji szkolnej z warszawskiej szkoły lub stałe zamieszkanie (zameldowanie) w Warszawie,
            • złożenie prawidłowo wypełnionej karty kwalifikacyjnej uczestnika,
            • uiszczenie opłaty za posiłki.1
          5. Uczestnik programu w FPE otrzymuje dwa posiłki, w tym jeden ciepły.
          6. Rodzice/opiekunowie prawni uczestnika, który nie może korzystać z żywienia zbiorowego
            ze względu na wskazania lekarskie lub inne (zaświadczenie) są zobowiązani do przyniesienia posiłku przygotowanego w domu.
          7. Uczniowie korzystający z bezpłatnych lub częściowo płatnych posiłków w ciągu roku szkolnego, na mocy decyzji dyrektora szkoły lub Ośrodka Pomocy Społecznej, zwolnieni są
            z opłat za posiłki w FPE, na podstawie zaświadczenia z macierzystej szkoły.
          8. Rodzice/opiekunowie prawni wnoszą opłatę za posiłki najpóźniej do dnia …
          9. Zwrot opłaty za niewykorzystane przez uczestnika posiłki nastąpi tylko po uprzednim telefonicznym (tel. ………….) lub osobistym zgłoszeniu nieobecności w FPE w danym dniu, najpóźniej do godziny 8:30.
          10. Zwrot opłaty za niewykorzystane przez uczestnika posiłki dokonywany będzie po zakończeniu programu, do dnia ……………… r. na wniosek rodzica/opiekuna prawnego ze wskazaniem dni, w których uczestnik był nieobecny.
          11. Wszystkie zajęcia prowadzone w FPE w ramach Programu są bezpłatne.
          12. Rodzice/opiekunowie prawni zobowiązani są do wyposażenia uczestnika, w strój, nakrycie głowy i obuwie, stosownie do warunków atmosferycznych i planowanych zajęć.
          13. Rodzice/opiekunowie prawni będą informowani o przypadkach nieodpowiedniego zachowania uczestnika, szczególnie o naruszaniu zasad bezpieczeństwa. Nieodpowiednie zachowanie może być powodem wykluczenia ucznia z udziału w zajęciach.
          14. Za szkody wyrządzone przez uczestnika odpowiedzialność ponoszą rodzice/opiekunowie prawni.
          15. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany programu i regulaminu.

1 Nie dotyczy uczniów zwolnionych z opłat.