• TELEFON ZAUFANIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
          Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, Organizacja Pożytku Publicznego o ponad stuletniej historii pomagania dziecku i jego rodzinie, uruchomiło nową ogólnopolską linię wsparcia psychologicznego:

Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży TPD
        • Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.
        • Warszawa talentów
        • W naszej szkole realizowany jest projekt:

Warszawa Talentów – rozwój doradztwa zawodowego w szkołach podstawowych m.st. Warszawy

Celem projektu jest rozwijanie wśród młodych osób kompetencji kluczowych w zakresie budowania ścieżki kariery edukacyjno-zawodowej oraz nauka poruszania się po rynku pracy.
        • Październik miesiącem wiedzy o MUTYŹMIE WYBIÓRCZYM
    • Partnerzy